Mercedes SL AMG Mercedes Gazelle replika Zloty fanów marki Mercedes-Benz Zlot fanów Mercedes-Benz w Toruniu Mercedes CLS Mk Speed Mercedesy nad panoramą Torunia Mercedes Tomka Cieślaka Mercedes-Benz 190 Mercedes w drifcie Mercedes w wyścigach na 1/4 mili Zabytkowy Mercedes-Benz Mercedesy z różnych lat

AKTUALNOŚCI

Julia Truszczyńska Prezesem Mercedes Toruń Club

Julia Truszczyńska Prezesem Mercedes Toruń Club

Duże zmiany we władzach klubu! Z kierowania stowarzyszeniem zrezygnował Patryk Glaubert. Jego miejsce zajęła Julia Truszczyńska, która dotychczas była wiceprezesem MTC ds. finansów i promocji.

Z funkcji Prezesa MTC po ponad trzech latach od objęcia tej funkcji zrezygnował Patryk Glaubert. Dotychczasowy sternik klubu wystąpił też z Zarządu Mercedes Toruń Club. Po jego rezygnacji stanowisko p.o. Prezesa objęła Julia Truszczyńska, która dotychczas była Wiceprezesem ds. Finansowych i Promocji. W trakcie nadzwyczajnego zebrania Zarządu MTC władze klubu oficjalnie powołały Julię na stanowisko Prezesa. Jednocześnie w składzie Zarządu i na stanowisku Wiceprezesa ds. Finansowych i Promocji pozostał wakat, który Zarząd postara się uzupełnić. W ostatnich dniach nowo wybrana Prezes MTC objęła również rolę Dyrektora najbliższej edycji Ogólnopolskiego Zlotu Mercedes-Benz w Toruniu, który odbędzie się maju przyszłego roku i będzie wpisywał się w obchody jubileuszu 15-lecia naszego klubu. Koordynatorem zlotu, który będzie bezpośrednio wspierał Julię i pozostałą część dyrekcji wydarzenia, będzie współzałożyciel klubu, pomysłodawca tegoż zlotu, jego wielokrotny dyrektor oraz Prezes MTC w latach 2007-2018, od 2018 roku Honorowy Prezes stowarzyszenia - Tomasz Niejadlik (oboje na zdjęciu). Julia została wprowadzona do klubu właśnie przez Tomka. Ma to związek z tym, że oboje od przeszło pięciu lat są związani ze sobą działalnością zawodową, jak również prywatnie. Tym samym należy się spodziewać, że działalność nowej Prezes będzie poniekąd kontynuacją myśli współtwórcy klubu i jego wieloletniego lidera. Stąd też zlot planowany w maju 2022 roku ma nawiązywać pod wieloma względami do zlotów organizowanych przed laty przez Tomka. Julia Truszczyńska swoją kadencję będzie pełniła do czerwca przyszłego roku, kiedy to odbędzie się kolejne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, które wybierze nowe władze klubu na kolejną kadencję, czyli lata 2022-2026.

WSPIERAJĄ NAS:

Miasto Toruń Celmer Toruń Taurus Ochrona Toruń Kujawski Truck Center Pieprz i Wanilia
MK Speed

© Tomasz Niejadlik Media

Mercedes-Benz Club Toruń na Facebooku