Mercedes SL AMG Mercedes Gazelle replika Zloty fanów marki Mercedes-Benz Zlot fanów Mercedes-Benz w Toruniu Mercedes CLS Mk Speed Mercedesy nad panoramą Torunia Mercedes Tomka Cieślaka Mercedes-Benz 190 Mercedes w drifcie Mercedes w wyścigach na 1/4 mili Zabytkowy Mercedes-Benz Mercedesy z różnych lat

AKTUALNOŚCI

Obebo na stronach Drift Magazynu

Obebo na stronach Drift Magazynu

Nasz klubowicz, Michał "Obebo" Przybylski, jest bohaterem obszernego wywiadu w magazynie piszącym o motorsporcie. Mówi o driftingu, Mercedesach, a nawet... piłce nożnej i wyjaśnia skąd się wziął jego pseudonim. Polecamy!

Najnowszy numer magazynu RALLY AND RACE, w którym od pewnego czasu gości DRIFT MAGAZYN, poszedł do druku. W salonikach prasowych ukaże się już niebawem, bo w pierwszych dniach listopada. Póki co w sprzedaży znajduje się jeszcze poprzedni numer, który poleca nasz dobry kolega i jednocześnie klubowicz - Michał "Obebo" Przybylski. To właśnie ten jeden z weteranów polskiego driftingu, przez całą swoją karierę sportowy wierny wyłącznie Mercedesom, jest jednym z bohaterów ostatniego wydania. Poza salonikami prasowymi ten numer można zakupić poprzez Internet. W ten sam sposób można kupić też większość wydań archiwalnych R&R. Szczegóły i składanie zamówień pod adresem: http://rallyandrace.pl/

WSPIERAJĄ NAS:

Miasto Toruń Celmer Toruń Taurus Ochrona Toruń Kujawski Truck Center Pieprz i Wanilia
MK Speed

© Tomasz Niejadlik Media

Mercedes-Benz Club Toruń na Facebooku