Mercedes SL AMG Mercedes Gazelle replika Zloty fanów marki Mercedes-Benz Zlot fanów Mercedes-Benz w Toruniu Mercedes CLS Mk Speed Mercedesy nad panoramą Torunia Mercedes Tomka Cieślaka Mercedes-Benz 190 Mercedes w drifcie Mercedes w wyścigach na 1/4 mili Zabytkowy Mercedes-Benz Mercedesy z różnych lat

AKTUALNOŚCI

Walne zebranie - 29.09! Zapraszamy!

Walne zebranie - 29.09! Zapraszamy!

We wtorek 29. września w Zajeździe "Pieprz i Wanilia" odbędzie się walne zebranie sprawozdawcze Mercedes Toruń Club. Początek o godz. 18.00.

W spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy członkowie MTC, sympatycy naszego klubu, a także osoby, które chciałyby nas bliżej poznać i dowiedzieć się więcej o działalności stowarzyszenia. Tego dnia, przed spotkaniem i po nim, będzie można zapisać się do klubu. Tych członków stowarzyszenia, którzy dotąd nie uregulowali składki członkowskiej za bieżący rok, prosimy o uregulowanie należności w trakcie zebrania.

Podczas zebranie tradycyjnie zostanie przedstawiona informacja o bieżącym funkcjonowaniu klubu, w tym też jego aktualnej sytuacji finansowej. Zaprezentowane zostaną dokonania Mercedes Toruń Club z okresu ostatnich 12 miesięcy oraz przedstawimy zamierzenia na kolejny rok. Podane zostaną również pierwsze informacje dot. tegorocznych, ósmych „urodzin” Mercedes Toruń  Club.

 

Uwaga! W związku z datą walnego zebrania i faktem, że w sobotę 26. września Mercedes Toruń Club prowadzi wsparcie techniczne i sędziowskie imprezy sportowej organizowanej przez Mundurowy Klub Motorowy RP comiesięczny sobotni spot tym razem nie odbędzie się!

 

A więc wszyscy spotkajmy się we wtorek 29. września na kolejnym Walnym Zebraniu MTC!

Do zobaczenia!

WSPIERAJĄ NAS:

Miasto Toruń Celmer Toruń Taurus Ochrona Toruń Kujawski Truck Center Pieprz i Wanilia
MK Speed

© Tomasz Niejadlik Media

Mercedes-Benz Club Toruń na Facebooku